logo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore

Made with love by

Select Themes
HRKALINOWA | O NAS
506
page-template-default,page,page-id-506,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O NAS

Jesteśmy firmą zajmującą się uprawą warzyw. Nasze produkty trafiają głównie do sieci supermarketów w Polsce, z których na co dzień korzysta większość Polaków. Naszym priorytetem jest jakość produktów, o którą nieustannie dbamy, by mogli Państwo spożywać smaczne i pełne witamin warzywa. Wyhodowane na polskiej wsi, dorastające w słońcu i przy pomocy naturalnych metod pielęgnacji rośliny, stają się poważną konkurencją dla importowanych do kraju produktów. Dla nas najważniejsze jest to, by nasze warzywa były w pełni zdrowe.

Jesteśmy firmą zajmującą się uprawą ziemniaków, warzyw, kwalifikowanego ziarna zbóż oraz chowem bydła mięsnego. Nasze produkty trafiają głównie do sieci supermarketów w Polsce, z których na co dzień korzysta większość Polaków. Naszym priorytetem jest jakość produktów, o którą nieustannie dbamy, by mogli Państwo spożywać smaczne i pełne witamin warzywa. Wyhodowane na polskiej wsi, dorastające w słońcu i przy pomocy naturalnych metod pielęgnacji rośliny, stają się poważną konkurencją dla importowanych do kraju produktów. Dla nas najważniejsze jest to, by nasze warzywa były w pełni zdrowe.


Nasza oferta dotyczy przede wszystkim warzyw. Zajmujemy się uprawą kapusty białej, pekińskiej, włoskiej, czerwonej, a także selera, buraka, ziemniaków i zbóż. Głównym odbiorcą naszych produktów jest firma AGROSAD, która zajmuje się ich konfekcjonowaniem. Te dalej trafiają do największych sieci handlowych w Polsce.

Robimy wszystko, by nasze produkty były najwyższej jakości. Nasza firma zaopatruje się w wysokiej klasy nasiona, z których wyrastają zdrowe i smaczne warzywa. Zwracamy dużą uwagę na dobrą uprawę gleby, na której rosną nasze produkty. Posiadamy gleby drugiej i trzeciej klasy, czyli bardzo dobre pod uprawę warzyw.

Nasze produkty w ostatnim etapie swojej wędrówki na Państwa stoły są zbierane, oczyszczane i pakowane, a następnie dostarczane do odbiorcy. Od 25 stycznia 2011 roku właścicielem Hodowli Roślin Kalinowa sp. z o.o. jest firma AGROSAD.

Firma zajmuje się także hodowlą bydła mięsnego francuskiej rasy limousine.